KONSERWACJA PODWOZIA

Podwozie jest szczególnie narażone na ataki korozji. Dlatego regularne zabezpieczenie podwozia jest koniecznością. Podwozie to na tyle istotny element naszego samochodu, że jest nazywany kręgosłupem pojazdu. To do niego jest zamocowane nadwozie, napęd, a także zawieszenie, prowadzące koła. Dlatego tak ważne jest dbanie o ten element i chronienie go przed atakiem rdzy.

 

Oczywiście producent samochodu stosuje fabryczne zabezpieczenie antykorozyjne. Nie jest ona jednak wieczne i po pewnym czasie traci swoje właściwości. Fabryczna warstwa antykorozyjna może także zostać uszkodzona przez uderzenia kamieni albo na skutek innych uszkodzeń mechanicznych.

 

Zimowa aura niestety jest sprzymierzeńcem korozji, gdyż nasze podwozie narażone jest na kontakt z solą drogowa, wilgocią, błotem, kurzem i brudem.

 

Zalecamy zatem odpowiednie przygotowanie naszego samochodu do tak trudnego okresu jakim jest zima i wykonanie w autoryzowanym serwisie konserwacji podwozia. To zagwarantuje nam odpowiedni poziom usługi i wykonanie konserwacji z najwyższą precyzją jak i użycie wysokiej klasy produktów.

Zarezerwuj teraz termin wizyty online.

masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne podejście, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoferujemy Tobie najlepsze rozwiązania.