PRZEGLĄD ZIMOWY

Przegląd zimowy 122 zł teraz za 99 zł w tym test akumulatora

 

Dni stają się coraz krótsze, a pogoda przypomina już o nadejściu zimy. Wilgoć i niskie temperatury to czynniki, które nie wpływają korzystnie na nasz samochód. Jest to więc najlepsza pora, aby dokonać zimowego przeglądu.

 

Najbliższe miesiące pod względem pogody będą najbardziej wymagającymi dla naszego samochodu. Coraz krótsze dni, zmienne warunki pogodowe, wilgoć i niskie temperatury nie sprzyjają naszym samochodom. Duże znaczenie ma nie tylko zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy, ale także kondycja naszego auta. Dlatego aby należycie przygotować się do sezonu i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas jazdy, zalecamy wykonanie przeglądu zimowego naszego samochodu. Będziemy mieć pewność, że poruszamy się w pełni sprawnym pojazdem.

 

Na powyżej wspomniane warunki pogodowe szczególnie wrażliwy jest także akumulator. Jeśli bateria jest słaba, może odmówić współpracy z dnia na dzień. Szczególnie dzieje się tak jesienią i zimą, bo niska temperatura obniża energię z akumulatora – nawet jeśli jest on nowy.

 

W związku z powyższym przy przeglądzie zimowym w naszym serwisie, dokładnie sprawdzimy również stan akumulatora.

Taki pakiet kontroli przed zimą jest konieczny, a nam kierowcom zapewni komfort psychiczny bezpieczeństwo podczas jazdy.

 

Cena przeglądu zimowego

  • Cena początkowa: 122 zł
  • Cena promocyjna: 99 zł
  • Ostatnia najniższa cena z 30 dni: 99 zł

Zarezerwuj teraz termin wizyty online.

masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne podejście, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoferujemy Tobie najlepsze rozwiązania.