DS 3 (CROSSBACK)

Sztuka wyrafinowania

cennik

Pobierz aktualny cennik dla tego modelu DS

MOC
MODELU dS 3

Silnik 100% elektryczny o mocy 115 kW / 156 KM

Silniki benzynowe i Diesla o mocy od 100 do 130 KM

ZASIĘG WERSJI ELEKTRYCZNEJ

Do 402 km w cyklu
mieszanym (WLTP¹)

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA CO₂ (CYKL MIESZANY WLTP¹)

Od 0 do 6,0 l/100 km

Od 0 do 135 g CO₂/km

EFEKTOWNY I ZWINNY

Nowoczesny design
Zaawansowany technologicznie Nowy DS 3 będzie eleganckim, pełnym charakteru towarzyszem wszystkich
Twoich podróży. Model ten, dostępny również w wersji 100% elektrycznej, zachwyci Cię najwyższym
komfortem jazdy.

Silniki dostępne w Nowym DS 3

Nowy DS 3 dostępny jest w wersji z różnymi silnikami:
100% elektrycznej, Diesla BlueHDi 130 oraz benzynowymi PureTech 100 i 130.

E-TENSE 100% ELEKTRYCZNY

Nowy DS 3 został zaprojektowany na nowej platformie, a w procesie opracowywania modelu wykorzystano wiele innowacyjnych materiałów.
Samochód w wersji elektrycznej ma zwiększony zasięg, który wynosi do 402 km w cyklu mieszanym. Nowy DS 3 jest przy tym jednym z najlżejszych kompaktowych SUV-ów w segmencie. To idealny partner zarówno na krótkie wypady za miasto, jak i dłuższe podróże – akumulatory do poziomu 80% można naładować w zaledwie 30 minut.
Dzięki dwóm tytułom mistrzowskim z rzędu zdobytym w Formule E nasi inżynierowie wzmocnili swoją wiedzę i know-how w obszarze technologii elektrycznej.
Umożliwiło to opracowanie nowej generacji niezwykle wydajnych silników. Osiągi jednostki E-TENSE w Nowym DS 3 dodatkowo zwiększa zoptymalizowana aerodynamika i efektywne zarządzanie temperaturą w akumulatorach.

DESIGN NADWOZIA

Nadwozie Nowego DS 3 ma czyste, wyraziste linie i wyrafinowany styl.
Jeszcze bardziej stylowa osłona chłodnicy
i przeszywające spojrzenie
Nowe DS Wings w elegancki sposób łączą zaawansowane technologicznie reflektory DS MATRIX LED VISION z osłoną chłodnicy ozdobioną chromowanymi lub czarnymi motywami w kształcie diamentu. DS Wings pokryte są chromem lub czarnym lakierem i podkreślają ostre, wyraziste linie Nowego DS 3.
Automatycznie wysuwane klamki drzwi
Nowy DS 3 wyposażony jest w chromowane klamki, które są w elegancki sposób zintegrowane z nadwoziem i automatycznie wysuwają się z drzwi umożliwiając ich otwarcie.
Nowy wygląd tyłu nadwozia
Nowe DS Wings w elegancki sposób łączą zaawansowane technologicznie reflektory DS MATRIX LED VISION z osłoną chłodnicy ozdobioną chromowanymi lub czarnymi motywami w kształcie diamentu. DS Wings pokryte są chromem lub czarnym lakierem i podkreślają ostre, wyraziste linie Nowego DS 3.

Know-how i dbałość o detale

Wnętrze Nowego DS 3 zostało wykonane z najwyższą starannością.
Jest ono połączeniem najwyższej jakości materiałów, elegancji w duchu high-tech i niezwykłej dbałości
o detale. Zanurz się w komfortowej i nowoczesnej kabinie zaprojektowanej
z wyjątkowym charakterem.

Tapicerka z wzorem bransolety zegarka

Nasi mistrzowie sztuki tapicerskiej ozdobili wnętrze Nowego DS 3 szlachetną, licową skórą Nappa. Ekskluzywny wzór bransolety zegarka w elegancki sposób podkreśla głęboką więź pomiędzy DS Automobiles a mistrzowskim rzemiosłem.

Wzór giloszowy
"Clous de Paris"

Nasi projektanci, zainspirowani sztuką zegarmistrzowską, ozdobili przełączniki w Nowym DS 3 wzorem giloszowym „Clous de Paris”. Ten skomplikowany akcent dekoracyjny tworzą płynnie przenikające się linie z wypukłymi motywami w kształcie piramidy.

Perłowe
przeszycia

Perłowe przeszycia to zainspirowany haftem owoc wyobraźni naszych mistrzów sztuki tapicerskiej. Szwy łączące połacie skóry wykorzystują motyw, którego wygląd przypomina perły. Element ten jest jednym z symboli DS Automobiles.

Technologia

Poznaj systemy wspomagające kierowcę w Nowym DS 3

SYSTEM DS IRIS

Dowiedz się więcej + -

DS IRIS to nowy, ergonomiczny i intuicyjny ekosystem informacyjny, który można w pełni personalizować. W jego skład wchodzi osobisty asystent, panel dotykowy i zaawansowany system rozpoznawania głosu. DS IRIS robi to, czego oczekujesz dokładnie wtedy, gdy tego chcesz.

DS DRIVE ASSIST

Dowiedz się więcej + -

DS DRIVE ASSIST wspiera kierowcę w prowadzeniu, jednocześnie umożliwiając mu przejęcie pełnej kontroli nad autem w dowolnym momencie. To innowacyjne rozwiązanie jest kolejnym krokiem w stronę autonomicznej jazdy. System zachowuje zadaną prędkość i odległość do samochodu jadącego z przodu oraz utrzymuje Nowego DS 3 w granicach pasa ruchu. DS DRIVE ASSIST kontroluje pracę układu kierowniczego oraz prędkość zwiększając bezpieczeństwo i umożliwiając kierowcy zrelaksowanie się podczas podróży.   

 

DS MATRIX LED VISION

Dowiedz się więcej + -

System DS MATRIX LED VISION w Nowym DS 3 składa się z trzech modułów LED odpowiadających za światła mijania oraz podzielonego na 15 niezależnych sekcji modułu MATRIX BEAM, który obsługuje światła drogowe. Segmenty te automatycznie włączają się i wyłączają w zależności od warunków wykrytych przez kamerę umieszczoną przy górnej krawędzi przedniej szyby. Dzięki temu rozwiązaniu kierowca może przez cały czas korzystać ze świateł drogowych nie oślepiając innych użytkowników drogi. Gdy samochód zbliża się do pojazdu jadącego z przodu lub z naprzeciwka, odpowiednie sekcje są automatycznie wyłączane. Ruchy tego pojazdu są nieustannie monitorowane, a wiązka światła odpowiednio modyfikowana, by nie rozpraszać innych kierowców.    

 

masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne podejście, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoferujemy Tobie najlepsze rozwiązania.