DS 9 E-TENSE

Siła elegancji

cennik

Pobierz aktualny cennik dla tego modelu DS

Dostępne są dwie jednostki hybrydowe plug-in

Nasze modele E-TENSE dostępne są w dwóch wersjach: o mocy 250 KM i 360 KM (z napędem na 4 koła). Emisja CO₂ mieści się w przedziale od 0 do 41 g/km, a zasięg w trybie elektrycznym wynosi od 52 km do 70 km w cyklu miejskim.

 

E-TENSE 250

MOC:
250 KM 0-100 km/h w 8,5 s

 

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA CO₂ (WLTP¹):      
od 1,1 l / 100 km
26 g / km

 

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM
w cyklu miejskim:
do 70 km
w cyklu mieszanym:
do 61 km

E-TENSE 4×4 360

MOC:
0-100 km/h w 5,6 s

 

ZUŻYCIE PALIWA / EMISJA CO₂ (WLTP¹):      
od 1,8 l / 100 km
41 g / km

 

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM
w cyklu miejskim:
do 62 km
w cyklu mieszanym:
do 47 km

DS DRIVE ASSIST

Dowiedz się więcej + -

Zaprojektowaliśmy DS DRIVE ASSIST, aby wspierać kierowcę i jednocześnie umożliwić mu ponowne przejęcie kontroli nad samochodem, kiedy tylko zechce. Funkcja ta kontroluje prędkość i odległość w stosunku do pojazdu poprzedzającego i ustawia DS 9 OPÉRA PREMIÈRE dokładnie tam, gdzie chce tego kierowca, na swoim pasie ruchu, sterując układem kierowniczym. System kontroluje prędkość i kierunek jazdy, zapewniając bezpieczeństwo i relaks za kierownicą. System radzi sobie również z zatrzymywaniem się (do 3 sekund) i ponownym ruszaniem w dużym ruchu ulicznym.

DS NIGHT VISION

Dowiedz się więcej + -

W nocy, dzięki kamerze na podczerwień umieszczonej w kratce, Twój DS 9 monitoruje drogę w czasie rzeczywistym. System może wykryć pieszych i zwierzęta w odległości do 100 metrów, umożliwiając Ci przewidywanie zagrożenia i szybką reakcję.

 

ADML PROXIMITY

Dowiedz się więcej + -

DS 9 OPÉRA PREMIÈRE odblokowuje się automatycznie, gdy znajdziesz się w odległości 2 metrów od niego, a klamki drzwi, do tej pory niewidoczne, rozkładają się. Następnie można łatwo uruchomić samochód za pomocą przycisku Start/Stop. Gdy odchodzisz, zasada jest taka sama: klamki drzwi składają się i samochód blokuje się automatycznie.

Technologia E-TENSE

Ciesz się pełną wolnością w trakcie jazdy

ZALETY HYBRYDY PLUG-IN E-TENSE

Komfortowa jazda w ciszy

Wybierz tryb zeroemisyjny i ciesz się przyjemnością jazdy w ciszy. Charakterystyczne dla modeli E-TENSE wrażenie bezgłośnego przemieszczania się jest dodatkowo wzmocnione dzięki standardowemu zastosowaniu laminowanych szyb.  

Ciesz się pełną wolnością w trakcie jazdy

Nasze hybrydy plug-in zapewniają niezwykłą elastyczność w trakcie jazdy miejskiej, nawet w warunkach intensywnego ruchu. Niebieska dioda LED zainstalowana za przednią szybą modeli E-TENSE informuje, że samochód porusza się w trybie zeroemisyjnym.   

 

Emisja

Modele E-TENSE z napędem hybrydowym plug-in wyznaczają nowy punkt odniesienia w kwestii emisji CO₂ z wynikiem zaledwie 49 g/km.

Bagażnik i przestronne wnętrze

Nasi inżynierowie zaprojektowali DS 9 E-TENSE z zachowaniem doskonałych proporcji. Bagażnik DS 9 E-TENSE ma pojemność 510 l i jest jednym z największych w segmencie.  

 

Usługi zaprojektowane specjalnie dla E-TENSE

Ciesz się kompleksową paletą usług zaprojektowanych przez Markę DS i ułatwiających codziennie życie. Lokalizuj dostępne stacje ładowania i zaplanuj uzupełnienie energii w akumulatorach lub instalację stacji ładowania w domu. Wszystkie te operacje możesz wykonać za pośrednictwem smartfona.  

Wersja z napędem na 4 koła

Dzięki silnikom elektrycznym zamontowanym z przodu i z tyłu wersja E-TENSE 4×4 360 dysponuje napędem na cztery koła i imponującą mocą 360 KM. To gwarancja doskonałych osiągów. 

 

Technologia i wyrafinowanie

Nasze modele hybrydowe plug-in E-TENSE łączą najlepszy technologiczny know-how z doskonałymi osiągami.  

masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne podejście, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoferujemy Tobie najlepsze rozwiązania.