DEZYNFEKCJA KLIMATYZACJI

Dezynfekcja klimatyzacji za 149 zł teraz za 119 zł
Wykonaj dezynfekcje klimatyzacji przed wakacjami i podróżuj komfortowo.


Sezon wiosenny i okres przygotowania samochodu do lata jest idealny na wykonanie niezbędnych czynności serwisowych związanych z układem klimatyzacji. Jesteśmy przed latem, co wiąże się z wzmożoną eksploatacją tego układu i aby odczuwać komfort podczas jazdy rekomendujemy kontrolę i dezynfekcję właśnie teraz. Pamiętajmy także, iż nie tylko komfort ma tutaj znaczenie, ale także nasze zdrowie. W układzie wentylacyjnym panuje środowisko idealne do rozwoju drobnoustrojów, grzybów, bakterii oraz patogenów, które są groźnie dla naszego układu oddechowego.

 

Jedną z metod oczyszczenia układu klimatyzacji jest ozonowanie. Do wykonania prawidłowego ozonowania niezbędne jest profesjonalne urządzenie zwane generatorem ozonu (inaczej ozonatorem. W czasie pracy wytwarza on ozon – cząsteczkę trójatomowego tlenu. Jest to gaz o silnych właściwościach dezynfekujących (potencjał oksydacyjno-redukcyjny = 2.07 V).

 

Jaki jest efekt?


Ozonowanie z uwagi na silne własności utleniające ozonu zabija bakterie, wirusy, grzyby, ich przetrwalniki jak również niszczy alergeny wziewne i kontaktowe z kokpitu oraz klimatyzacji. Metoda jest ekologiczna, gdyż po spaleniu drobnoustrojów, ozon rozpada się do tlenu, którym oddychamy, nie pozostawiając żadnych chemicznych pozostałości. Ozonowanie poza opisanym zabiegiem dezynfekcji, skutecznie usuwa zapachy z klimatyzacji i kokpitu samochodu. Ozon trwale usuwa wszystkie zapachy. Dezynfekuje nie tylko powietrze we wnętrzu, ale wszystko co się z powietrzem styka, a więc tapicerka, dywaniki, podsufitka, itp.

 

Warto wiedzieć, iż kompleksowe zadbanie o układ klimatyzacji wiąże się z wymianą filtra.


To właśnie on zabezpiecza wnętrze samochodu przed zanieczyszczeniami. Dlatego aby w pełni zabezpieczyć swój samochód przed warunkami zewnętrznymi warto zastosować wymianę filtra. Szczególnie polecamy filtr wzbogacony o aktywny węgiel. Posiada on złoża węgla aktywnego, co zwiększa jego funkcjonalność i skuteczność -nie pozwala wtargnąć do wnętrza pojazdu wielu szkodliwym gazom, takim jak spaliny benzynowe, siarka, węglowodory itp. Ponadto, złoża węglowe filtrują także pyłki kwiatowe, co wiosną jest niezwykle istotne dla alergików. Pełna informację na temat tej usługi przedstawia nasi doradcy serwisowi.

 

Cena promocyjna: 119 zł
Cena standardowa: 149 zł
Ostatnia najniższa cena z 30 dni: 149 zł

Zarezerwuj teraz termin wizyty online.

masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji. Oferujemy profesjonalne podejście, a dzięki naszemu doświadczeniu zaoferujemy Tobie najlepsze rozwiązania.